Radio Hit FM Stiri Brasov Aeroportul Brașov-Ghimbav continuă angajările: Un nou post a fost scos la concurs

Aeroportul Brașov-Ghimbav continuă angajările: Un nou post a fost scos la concurs

Aeroportul Brașov-Ghimbav continuă angajările: Un nou post a fost scos la concurs post thumbnail image

Aeroportul Internațional Brașov-Ghimbav face noi angajări, anunțând un concurs pentru ocuparea unui post vacant de inginer/specialist IT.

Regia Autonomă „Aeroportul Internațional Brașov-Ghimbav” oferă un contract de muncă pe durată nedeterminată, cu normă întreagă (8 ore pe zi, 40 de ore pe săptămână), în cadrul Compartimentului IT, Serviciul Tehnic.

Cerințele pentru postul de inginer IT includ:

Studii universitare de licență în domeniile IT, informatică, cibernetică, inginerie electrică sau știința calculatoarelor;

O vechime minimă de 6 ani și 6 luni în specialitatea studiilor, dovedită prin documente oficiale (carnet de muncă, adeverință, raport REVISAL).

Cei interesați sunt așteptați să participe la concurs pentru a se alătura echipei aeroportului.

Sursa foto: Facebook | Aeroportul Internațional Brașov

The post Aeroportul Brașov-Ghimbav continuă angajările: Un nou post a fost scos la concurs first appeared on Ziarul Metropolitan Brasov.

Related Post

Horoscop 4 octombrie 2024. Scorpionii au parte de revelații importante în dragoste. Berbecii au parte de provocăriHoroscop 4 octombrie 2024. Scorpionii au parte de revelații importante în dragoste. Berbecii au parte de provocări

Horoscop 4 octombrie 2024 pentru BerbecVei avea parte de o zi energică și plină de provocări. Evită conflictele la locul de muncă și încearcă să îți controlezi impulsivitatea. Relațiile personale vor

Mesaje